Ottelutulokset sarjoittain 2019


Tänne päivitetään otteluiden tulokset turnauksen kuluessa.

Pikalinkit:

 


SekoMimmi

Joukkueet:

  • SBG Masters
  • Flying Finns
  • FINcombi
  • Pinja

 

pvm klo paikka
17.5 17.45 Suurhalli 2 Flying Finns – SBG Masters 42-45
18.5 9.20 Suurhalli 2 FINcombi – Pinja 24-37
12.00 Suurhalli 1 Pinja – Flying Finns 33-23
12.00 Suurhalli 3 SBG Masters – FINcombi 36-41
14.40 Suurhalli 1 Flying Finns – FINcombi 23-48
14.40 Suurhalli 2 Pinja – SBG Masters 48-31

1.Pinja
2. FINcombi
3. SBG Masters
4.Flying Finns


SekoMama

Lohko A

  • Lilat Ladyt
  • BeBa
  • Pulloa kohti
pvm klo paikka
17.5 17.45 Suurhalli 1 Lilat Ladyt – BeBa 38-18
18.5 8.30 Suurhalli 1 Pulloa kohti – Lilat Ladyt 19-20
10.10 Suurhalli 1 BeBa – Pulloa kohti 18-34

Lohko B

  • Lady Lou
  • KoriSorjat
  • KaVo
pvm klo paikka
17.5 19.25 Suurhalli 2 Lady Lou – KoriSorjat 24-32
18.5 8.30 Suurhalli 3 KaVo – Lady Lou 44-17
11.10 Suurhalli 1 KoriSorjat – Kavo 19-40

Lohko C

  • LauMa
  • Village People
  • Old Stars
pvm klo paikka
17.5 18.35 Suurhalli 1 LauMa – Village People 26-33
18.5 8.30 Ammattikoulu Old Stars – LauMa 53-36
11.10 Ammattikoulu Village People – Old Stars 29-52

Lohko D

  • Älliä ja kukkia
  • Moms
  • TNT Ladies
pvm klo paikka
17.5 19.25 Suurhalli 1 Älliä ja kukkia – Moms 28-25
18.5 8.30 Suurhalli 2 Moms – TNT Ladies 14-38
10.10 Suurhalli 3 TNT LAdies – Älliä ja kukkia 48-31

SekoMama  sijoutuspelit

Alkulohkojen voittajat

pvm klo paikka
18.5 12.50 Suurhalli 3               A1 – D1

Lilat Laydyt – TNT Ladies 19-52

12.50 Suurhalli 1              B1 – C1

KaVo – Old Stars 21-41

15.40 Suurhalli 1            Sijat 3-4

Häviäjä(A1-D1)  – Häviäjä(B1-C1)

Lilat Ladyt – Kavo 26-43

15.40 Suurhalli 2            Sijat 1-2

Voittaja(A1-B1) – Voittaja(B1-C1)

TNT Ladies – Old Stars 26-27

Alkulohkojen toiseksi ja kolmanneksi sijoittuneet

pvm klo paikka
18.5 14.40 Suurhalli 3                 A3 – D3

  BeBa-Moms 6-40

14.40 Ammattikoulu                 B3 – C3

Laydy Lou – Lauma 23-37

15.40 Suurhalli 3                 A2 – D2

Pulloa kohti    – Älliä ja kukkia 30-23

 

15.40 Ammattikoulu                B2 – C2

Korisorjat – Village People 36-40


SekoMix

LohkoA:

  • Miks TNT
  • Petrin enkelit
  • TuSu
  • PutkiPäällä
pvm klo paikka
17.5 17.45 Suurhalli 3 TuSu – Miks TNT 40-52
17.5 19.25 Suurhalli 3 Miks  TNT – Petrin enkelit 35-40
18.5 9.20 Suurhalli 1 PutkiPäällä – TuSu 30-31
11.10 Suurhalli 2 Petrin enkelit – PutkiPäällä 41-17
12.50 Ammattikoulu TuSu – Petrin enkelit 44-61
13.50 Suurhalli 3 Miks TNT – PutkiPäällä 47-31

 

LohkoB:

  • Mansen Sekot
  • BC Hela
  • Tullin kukka
  • Visa
pvm klo paikka
17.5 18.35 Suurhalli 3 Mansen Sekot – BC Hela 21-32
17.5 20.15 Suurhalli 1 Tullin kukka – Mansen Sekot 13-27
18.5 9.20 Suurhalli 3 BC Hela – Visa 23-40
11.10 Suurhalli 3 Visa – Tullin kukka 69-43
13.50 Suurhalli 1 Tullin kukka – BC Hela 36-31
13.50 Suurhalli 2 Mansen Sekot – Visa 21-55

 

Mitalipelit

pvm klo paikka
18.5 16.30 Suurhalli 1 Sijat 3-4            A2 – B2

Miks TNT – BC Hela

16.30 Suurhalli 2 Sijat 1-2           A1 – B1

Petrin enkelit – Visa

 


SenioriSeko

Joukkueet:

  • Kipuka
  • Korimattila
  • Kipeet Ukkelit
  • Kourus

 

pvm klo paikka
17.5 20.15 Suurhalli 2 Kipeet Ukkelit – Kourus 28-69
18.5 9.20 Ammattikoulu Korimattila – Kipuka 43-41
12.00 Suurhalli 2 Kourus – Korimattila 60-49
12.00 Ammattikoulu Kipuka – Kipeet Ukkelit 44-34
16.30 Suurhalli 3 Kipuka – Kourus
16.30 Ammattikoulu Kipeet Ukkelit – Korimattila

SekoPapat

Joukkueet:

  • SekoLako50
  • Vapinat
  • Kostamus
  • Kisis 55

 

pvm klo paikka
17.5 18.35 Suurhalli 2 SekoLako50 – Kisis 55 41-47
17.5 20.15 Suurhalli 3 Vapinat – Kostamus 52-38
18.5 10.10 Suurhalli 2 Kisis 55 – Vapinat 37-33
10.10 Ammattikoulu Kostamus – SekoLako50 61-30
12.50 Suurhalli 2 Kisis 55 – Kostamus 42-44
13.50 Ammattikoulu SekoLako50 – Vapinat 33-57
  1. Vapinat
  2. Kisi 55
  3. Kostamus
  4. SekoLako 50