Ottelutulokset sarjoittain 2018

Tänne päivitetään otteluiden tulokset turnauksen kuluessa.

Pikalinkit:

 


SekoMimmi

LohkoA

pv klo paikka Tulos
18.5 17.45 Areena1 Flying Finns – Sbg Masters  24-32
18.5 20.15 Areena1 HELAn går – Flying Finns  17-36
19.5 9.20 Areena3 Sbg Masters – HELAn går  50-32


LohkoB

pv klo paikka Tulos
18.5 18.35 Areena2 KoriSorjat – Zone  24-50
19.5 9.20 Areena1 Zone – NiceKoris  43-32
19.5 11.00 Areena1 NiceKoris – KoriSorjat  36-20


Sijoituspelit

pv klo paikka  Tulos
19.5 13.30 Areena1 sijat       A2 – B2

Flying Finns – NiceKoris

 

32-33

14.20 Areena2 sijat         A1 – B1

Sbg Masters – Zone

 28-23
15.10 Areena1 sijat         A3 – B3

HELAn går-KoriSorjat

 34-17

1.Sbg Masters  2.Zone  3.NiceKoris  4.Flying Finns


SekoMama

LohkoA

pv klo paikka Tulos
18.5 19.25 Areena1 Smile makers – Lady Lou  46-16
18.5 19.25 Areena3 Bilehileet – Lepy Moms  30-29
19.5 8.30 Areena1 Lady Lou – Bilehileet  18-39
19.5 9.20 Ammattikoulu Lepy Moms – Smile Makers  15-39
19.5 12.40 Areena2 Lepy Moms – Lady Lou  20-12
19.5 12.40 Ammattikoulu Bilehileet – Smile makers  18-56

 

LohkoB

pv klo paikka Tulos
18.5 18.35 Treeni1 LauMa – Jäken mimmit  30-7
18.5 20.15 Treeni1 TNT Ladies – Prässi Pyrstöt  44-18
19.5 8.30 Areena2 Jäken mimmit – TNT Ladies  8-55
19.5 8.30 Areena3 Prässi Pyrstöt – LauMa  25-15
19.5 12.40 Areena1 Prässi Pyrstöt – Jäken mimmit  23-13
19.5 12.40 Areena3 TNT Ladies – LauMa  43-23

 

LohkoC

pv klo paikka Tulos
18.5 19.25 Treeni1 Maitotytöt – Älliä ja Kukkia  35-40
19.5 8.30 Ammattikoulu Old Stars –  Lilat Leidit  39-29
19.5 10.10 Areena3 Lilat Leidit – Maitotytöt  42-27
19.5 10.10 Ammattikoulu Älliä ja Kukkia – Old Stars  21-33
19.5 11.50 Areena3 Old Stars – Maitotytöt  42-37
19.5 11.50 Ammattikoulu Älliä ja Kukkia – Lilat Leidit  25-35

 

SekoMama – Jatkopelit

pv klo paikka Tulos
19.5 14.20 Areena3 Välierä     B1-C2

TNT Ladies – Lilat Leidit

 

38-33

19.5 14.20 Ammattikoulu Välierä      A1-C1

Smile makers –  Old Stars

 

34-30

19.5 16.00 Areena1 Sijat 3-4 Häviäjä (A1-C1) – Häviäjä (B1-C2)

Old Stars – Lilat Leidit

19.5 16.00 Areena2 Sijat 1-2 Voittaja(A1-C1) –  Voittaja(B1-C2)

Smile makers – TNT Ladies

 32-16

 


SekoMix

LohkoA

pv klo paikka Tulos
18.5 18.35 Areena1 Tytöt ja Pojat – Miks TNT  42-35
19.5 10.10 Areena2 Miks TNT -Peten enkelit  34-55
19.5 11.50 Areena2 Peten enkelit – Tytöt ja Pojat  36-44

 

LohkoB

pv klo paikka Tulos
18.5 18.35 Areena3 Mansen Sekot- Hukkajengi  39-27
19.5 10.10 Areena1 Shooting Stars – Mansen Sekot  60-24
19.5 11.50 Areena1 Hukkajengi – Shooting Stars  30-68

 

Sijoituspelit

pv klo paikka Tulos
19.5 13.30 Areena3 Sijat 5-6      A3-B3

Miks TNT – Hukkajengi

 

38-48

19.5 15.10 Areena3 Sijat 3-4       A2-B2

Peten enkelit-Mansen Sekot

 17-61
19.5 15.10 Areena2 Sijat 1-2       A1-B1

Tytöt ja Pojat -Shooting Stars

 43-49

 


SenioriSeko

pv klo paikka Tulos
18.5 17.45 Areena2 SekoLako45 – Korimattila  60-50
18.5 20.15 Areena2 Kourus – SekoLako45  73-44
19.5 9.20 Areena2 Korimattila – Kipuka  46-48
19.5 11.00 Areena2 Kipuka – Kourus  43-53
19.5 14.20 Areena1 SekoLako45- Kipuka  40-41
19.5 15.10 Ammattikoulu Kourus – Korimattila  81-57
  1. Kourus  2.Kipuka 3.SekoLako45  4.Korimattila

SekoPapat

pv klo paikka Tulos
18.5 19.25 Areena2 SekoLako50 – Vapinat  42-50
18.5 20.15 Areena3 HNMKY-68 – Kostamus  19-89
19.5 11.00 Areena3 Kostamus – Vapinat  45-41
19.5 11.00 Ammattikoulu HNMKY-68 – SekoLako50  46-60
19.5 13.30 Areena2 SekoLako50 -Kostamus  31-50
19.5 13.30 Ammattikoulu Vapinat – HNMKY-68  70-51
  1. Kostamus  2.Vapinat  3.SekoLako50  4.HNMKY-68